Neden Paket Servisi ?

Paket Servisi Sistemi AybitPos Entegrasyonu
15.08.2017
winsell
Winsell – Paket Servisi entegrasyonu
13.01.2020

Neden bir çok farklı site ve uygulama yapma sistemleri varken Paket Servisini seçmelisiniz bu konuyu anlatabilmemiz için öncelikle ekibimizi tanımalısınız. Paket Servisi ekibi 2009-2013 yılları arasında türkiyenin en büyük e-ticaret sitelerinden olan hepsiburada.com da e-ticaret yazılımları ve tasarımları üzerine çalışmalarını yapmışlardır. Bu çalışmalara örnekler : Hepsiburada Mobil uygulamaları ve altyapısı, HepsiPay Ödeme sistemi altyapısı, Sipariş Takip süreci modernizasyonudur. Bu çalışmalar sayesinde yüksek hacimli e-ticaret siteleri nasıl yapılır nelere dikkat edilmelidir çok iyi öğrenmiştir. 2013-2015 yıllarında kendi e-ticaret sitelerini buyaka alışveriş merkezi bünyesinde kurarak Türkiye’de bir çok ilk’e imza atan bir proje ortaya çıkartmışlardır. Bunların arasında Avm’den Teslim Al , 3 Saatte Hızlı Teslimat, Kargo Ücreti Ödeme Kahve Hediyemiz olsun gibi örnekler yer almaktadır.

Paket Servisi projesi ise diğer tüm rakiplerini geride bırakacak şekilde ustaca tasarlanmıştır. Böylece sektördeki en hızlı altyapıyı sunarken aynı zamanda cloud sistemi sayesinde çok düşük maliyet ile hizmet verebilmektedir.

Kendi geliştirdiği mobil uygulama üretim platformu sayesinde hiç bir kurulum, sistem giriş vs ücreti almadan sadece aylık veya yıllık kiralama ile 3 iş günü ortalama sürede uygulamaları ve web sitesini yayına alabilmektedir.

Alternatif sistemlerden bir diğer farkı ise ilkeli ve dürüst ticareti benimsemiş olmasıdır. Bir çok müşterimiz eskiden satın aldıkları hiç sipariş alamadıkları sistemler için binlerce lirayı sözleşme zoruyla ödediklerinden yakınmaktadırlar.

Komisyon ödenen platformun sırf Paket Servisi sistemine alternatif olarak çıkarttığı ve tamamen hatalarla dolu mobil uygulama sistemini satın alan bir çok müşterimiz verdikleri binlerce lira karşılığında hiç sipariş alamadıklarından yakınmaktadırlar, bu platform bu sistemi tamamen Paket Servisi modelini baltalamak için yapmış olup bu sisteme sahip tüm restoranlara ücretsiz deneme imkanıyla çalışan ve hilesiz bir sistemi test ettiriyoruz ve deneyen restoranların %99 u Paket Servisi ile devam ediyor. Diğer platform yapılan testlerde bir çok mobil siparişi komisyonlu olarak panele düşürüldüğü de ayrıca görülmüştür.

Paket Servisi sistemi aylık veya yıllık ödenebilirken, sistemine güvenmeyen bir çok rakibimiz sadece yıllık veya yüksek kurulum ücretli  yüksek aylık ücretli opsiyonlar sunmaktadırlar.

Paket Servisi Türkiye’deki başarısından sonra Avrupada da Almanca ve İngilizce olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca Proje Teknoloji Araştırma ve Geliştirme Bölgesinde devlet destekli olarak geliştirilmektedir.

Paket Servisi sistemini denemek için ücret ödemeniz gerekmez tüm detayları ile canlı canlı kendi restoranınızda deneyebilirsiniz bunun için bizimle kayıt formumuz veya iletişim kısmında yer alan telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz.